עו"ד ליאת שטיינברג חרלמפ
עו"ד ליאת שטיינברג חרלמפ
Facebook
עו"ד ליאת שטיינברג חרלמפ
הסדרת מעמד בישראל | 24 שעות ביממה - 072-33-80-883
ל` הנה אזרחית רומניה שהיתה נשואה לאזרח ישראלי. לצערה הרב , נפטר בעלה באופן פתאומי ובטרם הושלם הליך התאזרחותה.

לאחר פטירת הבעל דרש משרד הפנים מ-ל` לעזוב את הארץ. משלא עזבה את הארץ , נעצרה על ידי אנשי משטרת ההגירה ונלקחה לכלא גבעון ברמלה לשם גירושה ממשמורת.

בזמן היותה בכלא ממתינה לטיסת הגירוש פנתה ל` באמצעות מכרה ישראלית למשרדי על מנת שאנסה לבטל את רוע הגזירה וביטול טיסת הגירוש.

מיד עם תחילת היצוג הגשתי בקשה לדיינת בכלא לשנות את רוע הגזירה ולאפשר את שחרורה ממשמורת על מנת שאוכל לפנות בשמה למשרד הפנים בנסיון להסדיר את מעמדה. הדיינת סירבה ודחתה את הבקשה כך שטיסת הגירוש שהיתה קבועה ל-ל` מספר ימים בודדים לאחר מכן נותרה על כנה.

בשלב זה , הוגשה עתירה לבימ"ש מחוזי- מנהלי לביטול צו ההרחקה וכן בקשת צו ביניים האוסר על גירושה בטיסה שנקבעה לה ואף שחרורה ממשמורת.

בימ"ש בחן את בקשת איסור הגירוש והורה מיידית לבטל את הטיסה עד החלטה אחרת.

מספר ימים לאחר מכן , שוחררה ל` מהכלא ונותרה בישראל וכיום , כשנה לאחר שחרורה מהכלא , הנה עדיין בישראל וממתינה להשלמת הסדרת מעמדה בישראל לאחר שמשרדי דאג להמציא את כל המסמכים והנימוקים למשרד הפנים במטרה להסדיר מעמדה בישראל.

שחרור ממשמורת של אזרחית רומניה שהתאלמנה מאזרח ישראלי לו היתה נשואה

 
עו"ד ליאת שטיינברג - חרלמפ  |  כתובת: הרברט סמואל 87 חדרה  |  24 שעות ביממה  |  טלפון: 072-33-80-883  |  פקס: 04-6222268 
המידע המופיע באתר זה נרשם בלשון זכר או נקבה מטעמי נוחות בלבד ומתייחס למי מבני המין באופן זהה ושווה לחלוטין.

כל תוכן הכלול באתר זה הינו בבחינת מידע כללי ובלתי מחייב, אין לראות באתר כיעוץ ו/או המלצה מסוג כלשהוא לגבי מקרה פרטני ואין בו להוות תחליף לייעוץ ובחינה פרטנית.
אשרות שהייה     עורכי דין הסכם ממון     אשרות תייר     משרד עו''ד הסדרי מעמד     עורכי דין הסדר מעמד     משרד עורך דין הסכם ממון     אשרת תייר     זכויות עולה     הסכם ממון בין ידועים בציבור     עו''ד הסכמי ממון