עו"ד ליאת שטיינברג חרלמפ
עו"ד ליאת שטיינברג חרלמפ
Facebook
עו"ד ליאת שטיינברג חרלמפ
הסדרת מעמד בישראל | 24 שעות ביממה - 072-33-80-883

עו''ד הסכמי ממון

החיים המשותפים בין בני הזוג כוללים בתוכם לא מעט סוגיות שמשפיעות עליהם, חלקן הופכות לרלוונטיות במיוחד במקרה של גירושין או פרידה. ההמלצה הטובה ביותר שניתן להעניק לכל זוג וזוג בישראל היא להיערך מראש לכל תרחיש אפשרי, וזאת באמצעות הסכם לחיים משותפים, הסכם ממון או כל סוג אחר של הסכם. במצבים האלה, אין ברירה אלא להכניס לתמונה עו''ד הסכמי ממון, ורצוי - כזה הבקיא בתחום ברמה יסודית ומקצועית.

שורה ארוכה של הסכמים

סל השירותים של עו''ד הסכמי ממון מבוסס על סיוע מקיף בעריכת הסכמים מסוגים שונים. זה מתחיל עם הסכם ממון, המסדיר למעשה את סוגיית הרכוש בחיים המשותפים של בני הזוג ובמצב של פרידה. הסכם לחיים משותפים - הסכם חשוב נוסף - נחשב אף למקיף יותר. ההתייחסות שלו תהיה גם לסוגיות אחרות הנוגעות לבני הזוג ולתא המשפחתי, דוגמת גידול הילדים או חינוכם.

חשוב להדגיש כי עו''ד הסכמי ממון אינם מסייעים אך ורק לבני זוג נשואים. הסכם ידועים בציבור מהווה בוודאי חלק בלתי נפרד מפרופיל הפעילות של רבים מתוכם. נקודת המוצא היא, שבני זוג המוגדרים כידועים בציבור עשויים בהחלט לנהל חיים משותפים למשך שנים ארוכות, ממש כמו זוגות נשואים. ההסכמים נוטים להיות דומים לאלה המנוסחים עבור בני זוג נשואים, אם כי ברור שיש מספר נקודות שוני.

המטרה: הסכמה משותפת

הסכם ידועים בציבור, הסכם ממון והסכמים אחרים חייבים להיות מבוססים על חתימה של כל אחד מבני הזוג, שנדרש להסכים לתנאים מראשיתם ועד סופם. להבדיל מבמקרה בו מתעורר הצורך להחליט לגבי הסוגיות האלה במסגרת הליך גירושין, ולעיתים שלא בהסכמת אחד מהצדדים (או אפילו שניהם) - כאן מטרת העל היא למצוא מראש את נקודות ההסכמה בין בני הזוג, מה שגם יעניק להם שקט נפשי לגבי תחילת היחסים ביניהם.

משרד עורכי דין ליאת שטרלמפג-חרלמפ מספק פתרון מיטבי למחפשים עו''ד הסכמי ממון מהשורה הראשונה. המשרד סייע במרוצת השנים לאינספור בני זוג להסדיר את החיים המשותפים שלהם, תוך הליך המתבצע בנעימות, בחיוך ובהבנה מלאה של כל אחד מהצדדים. אתם מוזמנים לפנות למשרד לקבלת ייעוץ ראשוני ולתיאום פגישת היכרות.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
עו"ד ליאת שטיינברג - חרלמפ  |  כתובת: הרברט סמואל 87 חדרה  |  24 שעות ביממה  |  טלפון: 072-33-80-883  |  פקס: 04-6222268 
המידע המופיע באתר זה נרשם בלשון זכר או נקבה מטעמי נוחות בלבד ומתייחס למי מבני המין באופן זהה ושווה לחלוטין.

כל תוכן הכלול באתר זה הינו בבחינת מידע כללי ובלתי מחייב, אין לראות באתר כיעוץ ו/או המלצה מסוג כלשהוא לגבי מקרה פרטני ואין בו להוות תחליף לייעוץ ובחינה פרטנית.
אשרות שהייה     עורכי דין הסכם ממון     אשרות תייר     משרד עו''ד הסדרי מעמד     עורכי דין הסדר מעמד     משרד עורך דין הסכם ממון     אשרת תייר     זכויות עולה     הסכם ממון בין ידועים בציבור     עו''ד הסכמי ממון