עו"ד ליאת שטיינברג חרלמפ
עו"ד ליאת שטיינברג חרלמפ
Facebook
עו"ד ליאת שטיינברג חרלמפ
הסדרת מעמד בישראל | 24 שעות ביממה - 072-33-80-883

עורכי דין הסכם ממון

כאשר היחסים בין בני הזוג מתנהלים היטב, או אפילו בתחילת הדרך המשותפת שלהם, אף אחד מהם אינו חושב על פרידה. המציאות הנוכחית בישראל, עם זאת, מראה שדווקא כן מומלץ לעשות זאת. על רקע הנתונים, שמצביעים על כך שאחד מבין שלושה זוגות בישראל מתגרש בשלב זה או אחר של היחסים שלו, מומלץ מאד להיערך מראש לכל תרחיש של פרידה. משרד עורכי דין הסכמי ממון הוא שצריך להיכנס לתמונה, ולו מכיוון שפועלים בו עורכי דין הסכם ממון שיביאו להסכם הוגן המקובל על שני הצדדים.

מהו הסכם ממון?

עורכי דין הסכם ממון לוקחים על עצמם סיוע בעריכת הסכם ממון ובחתימה עליו, וזאת בשלבים שונים של מערכת היחסים בין בני הזוג. משרד עורך דין הסכמי ממון עשוי להיכנס לתמונה בשלב הראשוני של מערכת היחסים, לפני הנישואין או אפילו בכל שלב במהלכם. נקודת המוצא היא שהסוגיות הנכללות בהסכם כזה יהיו הרבה יותר פשוטות להסכמה כאשר היחסים בין בני הזוג נראים מיטביים.

על עורכי דין הסכם ממון לנסח הסכם שמתייחס לכל ההיבטים של סיום נישואין או יחסים משותפים, ובכלל זה חלוקת רכוש, משמורת על הילדים, הסדרי ראייה, בית משותף, סרבנות גט וכיוצא באלה. יש מקרים בהם הסוגיות האלה הופכות למורכבות יותר – למשל, במקרה שבו אחד מהצדדים מגיע לנישואין עם סכום כסף גדול יותר מהאחר. משרד עורכי דין הסכמי ממון צריך לדעת להיכנס לעובי הקורה, לבטא את הרצונות של הצדדים ולפעול על פי לשון החוק בישראל.

נקודה חשובה נוספת שיש להדגיש: על מנת שהסכם ממון יהיה בעל תוקף משפטי, צריך לכלול על גביו חתימה של גורם "רשמי". האחרון יכול להיות נוטריון, בית הדין הרבני, בית המשפט לענייני משפחה או רשם הנישואין במועצה הדתית בה בני הזוג נרשמו במעמד הנישואין.

אז איך מתחילים?

מחפשים משרד עורך דין הסכמי ממון? מעוניינים בצוות של עורכי דין הסכם ממון מהשורה הראשונה? משרדה של עורכת הדין ליאת שטיינברג-חרלמפ ישמח לעמוד לשרותכם. המשרד, המתמחה בעיקר בהסדרת מעמד בישראל, מעניק סיוע מקיף גם בעריכת הסכמי ממון או הסכמי חיים משותפים. הליווי המקצועי של המשרד ניתן לכל אורך הדרך.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
עו"ד ליאת שטיינברג - חרלמפ  |  כתובת: הרברט סמואל 87 חדרה  |  24 שעות ביממה  |  טלפון: 072-33-80-883  |  פקס: 04-6222268 
המידע המופיע באתר זה נרשם בלשון זכר או נקבה מטעמי נוחות בלבד ומתייחס למי מבני המין באופן זהה ושווה לחלוטין.

כל תוכן הכלול באתר זה הינו בבחינת מידע כללי ובלתי מחייב, אין לראות באתר כיעוץ ו/או המלצה מסוג כלשהוא לגבי מקרה פרטני ואין בו להוות תחליף לייעוץ ובחינה פרטנית.
אשרות שהייה     עורכי דין הסכם ממון     אשרות תייר     משרד עו''ד הסדרי מעמד     עורכי דין הסדר מעמד     משרד עורך דין הסכם ממון     אשרת תייר     זכויות עולה     הסכם ממון בין ידועים בציבור     עו''ד הסכמי ממון