עו"ד ליאת שטיינברג חרלמפ
עו"ד ליאת שטיינברג חרלמפ
Facebook
עו"ד ליאת שטיינברג חרלמפ
הסדרת מעמד בישראל | 24 שעות ביממה - 072-33-80-883

עורכי דין הסדר מעמד

הסדר מעמד בישראל מרכיב את אחד התחומים המשפטיים החשובים ביותר שיש. זהו תחום הכולל בתוכו סוגיות שונות הנוגעות לכניסתם של אזרחים ממדינות העולם השונות למדינת ישראל ולמעמדם בה, תוך הגדרת סוג השהות ותנאי השהות. עורכי דין הסדר מעמד מסייעים בהיבטים שונים הנוגעים לתחום. לפיכך, במהלך הפנייה לעורך דין, חשוב לוודא שהוא אכן מתמחה במתן סיוע לקבוצה מוגדרת של אזרחים: עורך דין מולדובה, למשל.

הסדר מעמד בישראל: קווים כלליים

עוד לפני שמדברים על עורכי דין הסדר מעמד, ובטח לפני שנכנסים למקרים ספציפיים (עו''ד מולדובה, למשל), רצוי להבין אילו משתנים מרכיבים את משוואת המעמד האישי בישראל. ברמה הכללית, מדובר במספר לא מבוטל של מצבים. קיימות נסיבות מגוונות שעשויות להוביל לצורך בהסדרה של המעמד הרצוי, דוגמת זוגיות, נישואין, טעמים רפואיים, טעמים הומניטריים ועוד. לצד זה, חלק מרכזי בתחום הוא הסדרת אשרות רלוונטיות לאותו אדם המעוניין להגיע לישראל, כשהדוגמאות הרלוונטיות הן אשרות שהייה, אשרות עבודה או אשרות תיירים.

עורכי דין הסדרי מעמד חייבים להכיר את התקנות הספציפיות המאפיינות את התחום בישראל, תוך ידיעה של התנאים שמאפיינים כל מדינה ומדינה בעולם. אם חוזרים לדוגמא של עו''ד מולדובה, הרי שעליו לדעת מהם ההסדרים הספציפיים הקיימים בין ישראל לבין מולדובה, מה שמשפיע על אופן ההתנהלות של האזרח הזר או של הגורם שמעוניין להזמין אותו לישראל מול הרשויות. כך, למשל, יוכל ליידע את הלקוח בקיומו של הסדר אשר מקנה כניסה לישראל ללא קבלה מוקדמת של אשרת תייר עבור אזרחי מולדובה, עליו הוסכם בין המדינות לפני מספר שנים.

הפתרונות של משרד עו''ד ליאת שטיינברג-חרלמפ

משרד עורכי דין ליאת שטיינברג-חרלמפ ממוקם בחדרה ונחשב לאחד המובילים בתחום באזור השרון. המשרד מאגד צוות של עורכי דין הסדר מעמד מנוסים, המתמחים בהענקת סיוע לאזרחי מדינות ספציפיות: עורך דין מולדובה, אוקראינה, פיליפינים ומדינות אחרות. המשרד בקיא בכל התרחישים שהובאו מעלה, כמו גם ברבים הנחשבים לספציפיים יותר. הוא פועל תוך היכרות מקסימלית עם החוק ושומר על יחסי עבודה תקינים מול הרשויות ומול גורמים אחרים בזירה, מה שמסביר את אחוזי ההצלחה הגבוהים שלו.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
עו"ד ליאת שטיינברג - חרלמפ  |  כתובת: הרברט סמואל 87 חדרה  |  24 שעות ביממה  |  טלפון: 072-33-80-883  |  פקס: 04-6222268 
המידע המופיע באתר זה נרשם בלשון זכר או נקבה מטעמי נוחות בלבד ומתייחס למי מבני המין באופן זהה ושווה לחלוטין.

כל תוכן הכלול באתר זה הינו בבחינת מידע כללי ובלתי מחייב, אין לראות באתר כיעוץ ו/או המלצה מסוג כלשהוא לגבי מקרה פרטני ואין בו להוות תחליף לייעוץ ובחינה פרטנית.
אשרות שהייה     עורכי דין הסכם ממון     אשרות תייר     משרד עו''ד הסדרי מעמד     עורכי דין הסדר מעמד     משרד עורך דין הסכם ממון     אשרת תייר     זכויות עולה     הסכם ממון בין ידועים בציבור     עו''ד הסכמי ממון