עו"ד ליאת שטיינברג חרלמפ
עו"ד ליאת שטיינברג חרלמפ
Facebook
עו"ד ליאת שטיינברג חרלמפ
הסדרת מעמד בישראל | 24 שעות ביממה - 072-33-80-883

משרד עורך דין הסכם ממון

אחד הנושאים החשובים בהסדרת היחסים בין בני זוג החיים יחדיו או נישאים, הוא דווקא התרחיש בו הם ייפרדו, חלילה. נקודת המוצא צריכה להיות שמחשבה מוקדמת על כל אותן סוגיות שהופכות רלוונטיות בהליך של פרידה מאפשרות להעניק שקט נפשי לבני הזוג, ומונעת מהם הליכים לא נעימים במידה והתרחיש השלילי הזה יתגשם. נוסח הסכם ממון 'על פי הספר', לו אחראי משרד עורך דין הסכם ממון, יכול וצריך להיכנס לתמונה.

מה כולל הסכם ממון?

הסכם ממון הוא הסכם המתייחס לסוגיות הנוגעות לרכוש של בני הזוג (ולעיתים גם לנושאים אחרים). נוסח הסכם ממון כולל פירוט של הרכוש המרכזי של בני הזוג, אך בעיקר מספק תשובה לשאלה, מה יעלה בגורל רכוש זה במקרה שבו כל אחד מבני הזוג ייפנה לדרכו. המטרה כאן היא להסדיר את הסוגיות האלה כאשר היחסים בין בני הזוג עדיין תקינים, תוך ידיעה שלאחר מכן הכל עלול להפוך להיות מורכב פי כמה.

עלות הסכם ממון, הנעשה על ידי משרד עורך דין הסכם ממון מהשורה הראשונה, משתנה בהתאם למדיניות של המשרדים השונים ולמאפייני המקרה הספציפיים. נקודת המוצא, עם זאת, היא שאסור להתפשר בבחירת הגורם המקצועי בו נעזרים. הסכם ממון המנוסח 'על פי הספר' ומבטא את האינטרסים של כל אחד מהצדדים, יחד עם הרצון המשותף של בני הזוג, עשוי להיות שווה בכל מאת האחוזים את הכספים שהושקעו לצורך עריכתו – סכומים שגם כך אינם נוטים להיות גדולים יתר על המידה.

המשרד שלכם בתחום

החדשות הטובות הן שיש משרד עורך דין הסכם ממון שמוכיח כי עלות הסכם ממון עשויה להיות מינימלית גם כאשר ההסכם הוא המקיף, ההוגן והמקצועי ביותר שיש. משרדה של עורכת הדין ליאת שטיינברג-חרלמפ, הממוקם בחדרה, מסייע בשלל נושאים שעיקרם הסדרת המעמד בישראל. חלק מרכזי בסל השירותים שלו נוגע לתחום דיני המשפחה, לרבות הסכמי ממון ו/או הסכמי חיים משותפים.

משרד עורך דין הסכם ממון זה מספק מענה מקיף לכל פנייה של הלקוחות, בוחן את פרטי המקרה לעומק ועורך עבור בני הזוג הסכם שמותיר את שניהם מרוצים.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
עו"ד ליאת שטיינברג - חרלמפ  |  כתובת: הרברט סמואל 87 חדרה  |  24 שעות ביממה  |  טלפון: 072-33-80-883  |  פקס: 04-6222268 
המידע המופיע באתר זה נרשם בלשון זכר או נקבה מטעמי נוחות בלבד ומתייחס למי מבני המין באופן זהה ושווה לחלוטין.

כל תוכן הכלול באתר זה הינו בבחינת מידע כללי ובלתי מחייב, אין לראות באתר כיעוץ ו/או המלצה מסוג כלשהוא לגבי מקרה פרטני ואין בו להוות תחליף לייעוץ ובחינה פרטנית.
אשרות שהייה     עורכי דין הסכם ממון     אשרות תייר     משרד עו''ד הסדרי מעמד     עורכי דין הסדר מעמד     משרד עורך דין הסכם ממון     אשרת תייר     זכויות עולה     הסכם ממון בין ידועים בציבור     עו''ד הסכמי ממון