עו"ד ליאת שטיינברג חרלמפ
עו"ד ליאת שטיינברג חרלמפ
Facebook
עו"ד ליאת שטיינברג חרלמפ
הסדרת מעמד בישראל | 24 שעות ביממה - 072-33-80-883

זכויות עולה

אין צל של ספק שעלייה של אזרחים ממדינות שונות בעולם לישראל היא צעד מבורך. הבעיה מתחילה כאשר מתבוננים על הקשיים שאחוז ניכר מבין העולים נאלץ להתמודד איתם, וזאת למרות כמות מכובדת של זכויות לעולים, שהחוק בישראל מציע. לפניכם סקירה של הזכויות העיקריות, כמו גם המלצה על דרך התנהלות כאשר הזכויות אינן ניתנות למימוש במלואן, תהיה הסיבה לכך אשר תהיה. ישנה גם המלצה על משרד עורך דין רוסיה ומדינות אחרות, שיוכל לסייע לעולים החדשים.

מגוון רחב של זכויות

החודשים והשנים הראשונות של עולה חדש בישראל אינם פשוטים על פי רוב, מה שמסביר מדוע הורכבה רשימה ארוכה של זכויות עולה. מטבע הדברים, זכויות עיקריות מתוכן נוגעות בסיוע כלכלי, הכולל בתוכו סל קליטה ומענק משלים לסל, מענק מכס עבור ההורים, הבטחת הכנסה מבלי שיש צורך להתייצב בלשכת התעסוקה (זכות שניתנת ללומדים עברית באולפן) ועוד. עו''ד המתמחה בזכויות עולים של המדינות השונות, דוגמת עו''ד רוסיה, יכיר בוודאי את רשימת הזכויות המלאה ויפעל על מנת שהלקוח שלו יקבל אותן באופן מלא.
הרשימה של זכויות עולה כוללת זכויות חשובות בתחום שונים לחלוטין, לרבות:
  • דירה – דיור ציבורי לעולים, למשל, או סיוע ברכישת דירה הניתן לעולים חדשים.
  • בריאות – ביטוח בריאות לעולים, הנחות בביטוחים של קופות החולים ועוד.
  • לימודים והשכלה – הקלות בבחינת הבגרות, מענקי לימודים, התאמות בבחינת התיאוריה ועוד.
  • תעסוקה – איסור בהפליית עובדים עקב מדינת מוצאם, מתן נקודות זיכוי ממס הכנסה, תכניות הכשרה מקצועית, תכניות שילוב בתעסוקה ועוד.
רוב הזכויות הניתנות כאן הן כלליות, אם כי ישנם גורמים המעניקים סיוע פרטני לעולים ממדינות ספציפיות. עורך דין רוסיה יוכל בוודאי להכיר את כל היבטי הסיוע, מה שמאפשר להעניק לכל עולה חדש את רשימת הזכויות המתאימה לצרכיו ולרצונות שלו באופן מלא.

המשרד שמספק פתרונות בתחום

זקוקים לסיוע בתחום של זכויות עולה? מחפשים עו''ד רוסיה? משרד עורכי דין ליאת שטיינברג-חרלמפ ישמח לעמוד לשרותכם. המשרד מתמחה בתחום של הסדרת המעמד האישי בישראל ופועל בכל הנגזרות שלו, כולל זכויות עולים. המשרד זמין לפניות הלקוחות 24 שעות ביממה, ומסייע להם לכל אורך הדרך.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
הסכם ממון בין ידועים בציבור
 
עו"ד ליאת שטיינברג - חרלמפ  |  כתובת: הרברט סמואל 87 חדרה  |  24 שעות ביממה  |  טלפון: 072-33-80-883  |  פקס: 04-6222268 
המידע המופיע באתר זה נרשם בלשון זכר או נקבה מטעמי נוחות בלבד ומתייחס למי מבני המין באופן זהה ושווה לחלוטין.

כל תוכן הכלול באתר זה הינו בבחינת מידע כללי ובלתי מחייב, אין לראות באתר כיעוץ ו/או המלצה מסוג כלשהוא לגבי מקרה פרטני ואין בו להוות תחליף לייעוץ ובחינה פרטנית.
אשרות שהייה     עורכי דין הסכם ממון     אשרות תייר     משרד עו''ד הסדרי מעמד     עורכי דין הסדר מעמד     משרד עורך דין הסכם ממון     אשרת תייר     זכויות עולה     הסכם ממון בין ידועים בציבור     עו''ד הסכמי ממון