עו"ד ליאת שטיינברג חרלמפ
עו"ד ליאת שטיינברג חרלמפ
Facebook
עו"ד ליאת שטיינברג חרלמפ
הסדרת מעמד בישראל | 24 שעות ביממה - 072-33-80-883

הסדרת מעמד לאלמנות שהיו נשואות לישראלים

ת' נישאה לאזרח ישראלי עמו התגוררה בישראל.  בעקבות נישואיהם החלה בהליך מדורג להסדרת מעמדה והיא קיבלה אשרת תושבות ארעית.

מספר שנים לאחר הנישואין נפטר הבעל ועקבות זאת הופסק הליך הסדרת המעמד של האישה ו-ת' נדרשה לעזוב את הארץ תוך14 ימים.

המומה וכאובה פנתה ת' למשרד הפנים וביקשה לשנות את ההחלטה. היא הסבירה שמשפחתה של בעלה היא משפחתה לכל דבר, ילדי בעלה הם כמו ילדיה וכך גם נכדי בעלה הם ממש נכדיה.

אלא שת' לא הייתה מיוצגת ולכן לא פעלה על פי הסדר והדין להגשת ערעור. היא שלחה את הערעור שהכינה למשרד הפנים במקום לבית דין לעררים וכאשר ניגשה למשרד הפנים אחרי מספר חודשים לברר מה הוחלט בערעור שלה הוסבר לה שבכלל לא בדקו את ערעורה כי הוא הוגש במקום הלא נכון וכעת כבר עבר המועד על פי החוק שהיא יכולה להגיש ערעור.

משרד הפנים עצר את ת' ושם אותה בכלא לשם גירוש.
משרדנו קיבל את הייצוג בתיק לשם שחרורה מהכלא ועל מנת לנסות להסדיר לה את המעמד בישראל.

משרדנו ייצג את ת' בכלא ושחררה אותה !!! בנוסף, הוגש ערר לבית הדין לעררים אך בית הדין דחה את הערר בנימוק שחלף המועד להגשת הערר. שבנו וביקשנו להבין כי היא לא הייתה מיוצגת כאשר הגישה את הערר במקום הלא נכון ולכן נבע האיחור אך בית הדין לא קיבל את הטענה ודרש את יציאתה של ת' מהארץ.

משרדנו לא אמר נואש וערער על החלטה זו לבית משפט מחוזי.

בבית משפט הגיע הישועה !!! בית משפט הפך את החלטת משרד הפנים והחלטת בית דין לעררים ונתן ארכה להגשת הערר. בית המשפט דחה את טענת משרד הפנים כי אין מקום לתת לת' להגיש את הערעור באיחור והורה לבית דין לעררים לבדוק את הטענות שת' טוענת .

לאור החלטת בית משפט חזר הערר לדיון וכעת הערר בבחינה.

לסיכום –
כאשר אנו מאמינים בצדקתו של תיק המשרד לא מהסס להמשיך ואף לערער עד לקבלת החלטה שמקובלת על המשרד ונראית לנו נכונה ומוצדקת.
 
עו"ד ליאת שטיינברג - חרלמפ  |  כתובת: הרברט סמואל 87 חדרה  |  24 שעות ביממה  |  טלפון: 072-33-80-883  |  פקס: 04-6222268 
המידע המופיע באתר זה נרשם בלשון זכר או נקבה מטעמי נוחות בלבד ומתייחס למי מבני המין באופן זהה ושווה לחלוטין.

כל תוכן הכלול באתר זה הינו בבחינת מידע כללי ובלתי מחייב, אין לראות באתר כיעוץ ו/או המלצה מסוג כלשהוא לגבי מקרה פרטני ואין בו להוות תחליף לייעוץ ובחינה פרטנית.
אשרות שהייה     עורכי דין הסכם ממון     אשרות תייר     משרד עו''ד הסדרי מעמד     עורכי דין הסדר מעמד     משרד עורך דין הסכם ממון     אשרת תייר     זכויות עולה     הסכם ממון בין ידועים בציבור     עו''ד הסכמי ממון