עו"ד ליאת שטיינברג חרלמפ
עו"ד ליאת שטיינברג חרלמפ
Facebook
עו"ד ליאת שטיינברג חרלמפ
הסדרת מעמד בישראל | 24 שעות ביממה - 072-33-80-883
מ` , עובדת זרה הודית, עבדה בישראל למעלה מ-10 שנים.
ש` - אזרח ישראלי בשנות ה-50 לחייו הכיר את מ` באודה בישראל.
כאשר מעסיקתה של מ` נפטרה עזבה מ` את הארץ ללא כל בעיה ושבה לארץ מולדתה.

מזה למעלה משנתיים (!!!!) ניסו בני הזוג להסדיר מעמדה של מ` בארץ כבת זוגו של ש` ולאשר חזרתה לארץ לחיות עימו אך נתקלו בסחבת , מערכת מסורבלת, דרישת מסמכים שונים כל פעם מחדש ובמשך שנתיים לא הצליחו לדאוג לכניסתה החוקית לארץ של מ`.

לאחר שנואש ש` מנסיונו להביא את חברתו באופן עצמאי לארץ פנה הוא למשרדי וצוות משרדי פועל כיום נחרצות ונמרצות להבאת מ` לארץ - דבר הצפוי לקרות בתקופה הקרובה.

יצויין כי פנייתו העצמאית של ש` למשרד הפנים אמנם סירבלה את הטיפול בבקשתו ואין ספק כי לו משרדנו היה מתחיל את הטיפול מהתחלה ולא לאחר נסיונותיו הכושלים של ש` מול משרד הפנים היה העניין מסתיים בקלות רבה יותר .

אך עם כל זאת הגעת של מ` לארץ צפויה לאחר מספר חודשים בודדים מאז ש-ש` שכר את שירות משרדי להבדיל משנתיים ללא תוצאות באופן עצמאי.

ליאת שטיינברג - חרלמפ ,עו"ד

הבאת חברה /בת זוג מהודו לאזרח ישראל המחכה לה בארץ

 
עו"ד ליאת שטיינברג - חרלמפ  |  כתובת: הרברט סמואל 87 חדרה  |  24 שעות ביממה  |  טלפון: 072-33-80-883  |  פקס: 04-6222268 
המידע המופיע באתר זה נרשם בלשון זכר או נקבה מטעמי נוחות בלבד ומתייחס למי מבני המין באופן זהה ושווה לחלוטין.

כל תוכן הכלול באתר זה הינו בבחינת מידע כללי ובלתי מחייב, אין לראות באתר כיעוץ ו/או המלצה מסוג כלשהוא לגבי מקרה פרטני ואין בו להוות תחליף לייעוץ ובחינה פרטנית.
אשרות שהייה     עורכי דין הסכם ממון     אשרות תייר     משרד עו''ד הסדרי מעמד     עורכי דין הסדר מעמד     משרד עורך דין הסכם ממון     אשרת תייר     זכויות עולה     הסכם ממון בין ידועים בציבור     עו''ד הסכמי ממון