עו"ד ליאת שטיינברג חרלמפ
עו"ד ליאת שטיינברג חרלמפ
Facebook
עו"ד ליאת שטיינברג חרלמפ
הסדרת מעמד בישראל | 24 שעות ביממה - 072-33-80-883

אשרות עבודה לעובדים זרים שמיצו את תקופת העבודה בישראל

בישראל קיימת מגבלת זמן כלומר - תקופה אשר רק במסגרתה רשאים עובדים זרים לעבוד בישראל.
באופן כללי החוק קובע כי לאחר 63 חודשים בהם עובד העובד בישראל הוא צריך לצאת מן הארץ כל שאין לו זכות להישאר מעבר לתקופה זו.


לכך, יש חריגים המקנים לעובד אפשרות להישאר מעבר ל- 63 חודשים ולהמשיך לעבוד ללא כל בעיה.
המקרה הראשון הינו כאשר עובד/ת עובד אצל מעסיק, המעסיק נפטר והעובד מעוניין לטפל בבן/ת הזוג אשר לו/ לה היתר להעסקת עובד זר מבקשים שהעובד ימשיך לעבוד אצלו למרות שמיצה את התקופה המקסימאלית בחוק.

המקרה השני הנו כאשר מעסיק בעל היתר להעסקת עובד זר מעוניין להעסיק עובד ספציפי אצלו כי אותו עובד מתאים לו מאוד ורק בו הוא מעוניין (המלצות שקיבל על העובד, מכיר את העובד מעבודתו בו עבד וכו'). במקרה כזה צריך לשכנע את משרד הפנים מדוע ראוי כי למרות שאותו עובד מיצה את תקופת העבודה ע"פ חוק הוא ימשיך לעבוד אצלו באופן חוקי ומסודר.
חשיבות רבה לניסיון בהגשת בקשות כאלה.

חשיבות רבה לידע והכרת התחום לרבות פסיקה במקרים דומים.

משרדנו הינו בעל ידע, ניסיון ומקצועיות להגשת בקשות מסוג זה עם הוכחות להצלחה.
נשמח לייעץ, ללוות ולעמוד לשירותך.
 
עו"ד ליאת שטיינברג - חרלמפ  |  כתובת: הרברט סמואל 87 חדרה  |  24 שעות ביממה  |  טלפון: 072-33-80-883  |  פקס: 04-6222268 
המידע המופיע באתר זה נרשם בלשון זכר או נקבה מטעמי נוחות בלבד ומתייחס למי מבני המין באופן זהה ושווה לחלוטין.

כל תוכן הכלול באתר זה הינו בבחינת מידע כללי ובלתי מחייב, אין לראות באתר כיעוץ ו/או המלצה מסוג כלשהוא לגבי מקרה פרטני ואין בו להוות תחליף לייעוץ ובחינה פרטנית.
אשרות שהייה     עורכי דין הסכם ממון     אשרות תייר     משרד עו''ד הסדרי מעמד     עורכי דין הסדר מעמד     משרד עורך דין הסכם ממון     אשרת תייר     זכויות עולה     הסכם ממון בין ידועים בציבור     עו''ד הסכמי ממון