עו"ד ליאת שטיינברג חרלמפ
עו"ד ליאת שטיינברג חרלמפ
Facebook
עו"ד ליאת שטיינברג חרלמפ
הסדרת מעמד בישראל | 24 שעות ביממה - 072-33-80-883

אשרת כניסה לתייר – בן זוג של אזרחית ישראלית

ח' הינה אזרחית ישראלית אשר גרה בגאורגיה ונשואה נישואים אזרחיים ל- ג', אזרח גאורגיה, השניים החליטו כי הם מעוניינים לחגוג את חתונתם שנערכה בגאורגיה עם המשפחה המורחבת של ח' בארץ והחלו בהכנות ובסידורים לאירוע, כאשר הגיעו לארץ נעצר ג' בנתב"ג ולא אישרו לו להיכנס למרות היותו בעל לאזרחית ישראלית ולמרות שגאורגיה אינה ברשימת המדינות הנדרשות בהסדרת ויזת תייר מראש.

משרדנו הגיש בבהילות ערעור לבית הדין על החלטת משרד הפנים לעלות את ג' על טיסה חזרה לגאורגיה אך הערעור נדחה.

לאור דחיית הערעור עתרנו לבית המשפט המחוזי באופן בהול כשכן על ג' לעלות לטיסה באופן מידיי, מספר דקות לפני הטיסה וכאשר ג' כבר נמצא על המטוס, בית המשפט נתן החלטה והחליט כי יש להוריד את ג' מהמטוס וקבע כי העניין יידיין בבית המשפט יום למחרת.

לאור נסיבות הגעתם לארץ ואי רצון של הזוג להשתקע בארץ פסק בית המשפט כי יש לאפשר ל- ג' להישאר בארץ באשרת תייר למשך חודש ימים ולקיים את חתונתם בארץ. 
 
עו"ד ליאת שטיינברג - חרלמפ  |  כתובת: הרברט סמואל 87 חדרה  |  24 שעות ביממה  |  טלפון: 072-33-80-883  |  פקס: 04-6222268 
המידע המופיע באתר זה נרשם בלשון זכר או נקבה מטעמי נוחות בלבד ומתייחס למי מבני המין באופן זהה ושווה לחלוטין.

כל תוכן הכלול באתר זה הינו בבחינת מידע כללי ובלתי מחייב, אין לראות באתר כיעוץ ו/או המלצה מסוג כלשהוא לגבי מקרה פרטני ואין בו להוות תחליף לייעוץ ובחינה פרטנית.
אשרות שהייה     עורכי דין הסכם ממון     אשרות תייר     משרד עו''ד הסדרי מעמד     עורכי דין הסדר מעמד     משרד עורך דין הסכם ממון     אשרת תייר     זכויות עולה     הסכם ממון בין ידועים בציבור     עו''ד הסכמי ממון