עו"ד ליאת שטיינברג חרלמפ
עו"ד ליאת שטיינברג חרלמפ
Facebook
עו"ד ליאת שטיינברג חרלמפ
הסדרת מעמד בישראל | 24 שעות ביממה - 072-33-80-883

אשרת תייר

כל ישראלי המעוניין לטוס לארצות הברית, כמו גם למדינות שונות אחרות בעולם, יודע שעליו להוציא ויזה מתאימה. מה שאיננו נותנים עליו את הדעת, הוא שהמצב דומה גם מן העבר השני של המשוואה. למעט מדינות שאזרחיהן יכולים להיכנס לישראל מבלי להוציא אשרת תייר (ליתר דיוק: הם מוציאים את האשרה עם ההגעה לישראל), אחרים נדרשים להתנהל מראש מול שגרירות ישראל במדינת המוצא שלהם. עבורם, הסיוע של עורך דין המתמחה במעמד אישי בישראל לאזרחי מדינות שונות – דוגמת עורך דין פיליפינים – יכול וצריך לסייע.

מהן אשרות תייר?

אשרת תייר היא למעשה אישור הכניסה לישראל עבור תיירים. האשרה מאפשרת להם להגיע לישראל לפרק זמן של עד שלושה חודשים, ואינה מאפשרת להם לעבוד בארץ בפרק זמן זה. חשוב להדגיש כי בכל מקרה, בין אם מדובר באזרחים ממדינות המקיימות הסדר שתכליתו פטור מויזה לאזרחיהן ובין אם לא, את ההחלטה הסופית מקבלים פקידי ההגירה בישראל - ואז המצב עלול להפוך להיות מורכב יותר עבור אזרחי חלק מהמדינות, כפי שיוכל בוודאי להסכים עו''ד פיליפינים.

עורך דין פיליפינים הוא למעשה עורך דין להסדרת מעמד אישי בישראל, שמסייע בין השאר לאזרחים שלא יכולים להיכנס אליה עקב דחיית הבקשה שלהם, לקבל אשרת תייר. סירוב זה עלול להיגרם עקב חשש של פקידי ההגירה שהאנשים המגיעים למדינה לא יעשו זאת למטרות תיירות, אלא על מנת לעבוד בה באופן בלתי חוקי. עבור אלה עומדת האפשרות לקבל אשרה מסוג ב/1, המאפשרת גם עבודה בישראל, אם כי נדרשת כאן כבר מעורבות של המעסיק הישיר שלהם בישראל.

אז איך מתחילים?

כאשר מקרים הנוגעים להנפקה של אשרת תייר הופכים למורכבים, תהיה הסיבה לכך אשר תהיה, יש צורך ליצור קשר בהקדם האפשרי עם גורם מקצועי הפועל בשדה משפטי זה. עורך דין למעמד אישי בישראל בכלל, או עו''ד פיליפינים ומדינות ספציפיות אחרות בפרט, הוא איש המקצוע המתאים - וכאן בדיוק משרדה של עורכת הדין ליאת שטיינברג-חרלמפ יכול לסייע.

המשרד ממוקם בחדרה ועוסק בכל ההיבטים של המעמד האישי. חלק מרכזי בסל השירותים שלו הוא סיוע בהסדרה של אשרות עבודה או אשרות תיירים, סיוע למסורבי כניסה לישראל בנמל התעופה בן גוריון ועוד. במהלך השנים, הוא סייע לאינספור אזרחים זרים, כמו גם לאלה הוזמנו לישראל.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
עו"ד ליאת שטיינברג - חרלמפ  |  כתובת: הרברט סמואל 87 חדרה  |  24 שעות ביממה  |  טלפון: 072-33-80-883  |  פקס: 04-6222268 
המידע המופיע באתר זה נרשם בלשון זכר או נקבה מטעמי נוחות בלבד ומתייחס למי מבני המין באופן זהה ושווה לחלוטין.

כל תוכן הכלול באתר זה הינו בבחינת מידע כללי ובלתי מחייב, אין לראות באתר כיעוץ ו/או המלצה מסוג כלשהוא לגבי מקרה פרטני ואין בו להוות תחליף לייעוץ ובחינה פרטנית.
אשרות שהייה     עורכי דין הסכם ממון     אשרות תייר     משרד עו''ד הסדרי מעמד     עורכי דין הסדר מעמד     משרד עורך דין הסכם ממון     אשרת תייר     זכויות עולה     הסכם ממון בין ידועים בציבור     עו''ד הסכמי ממון