עו"ד ליאת שטיינברג חרלמפ
עו"ד ליאת שטיינברג חרלמפ
Facebook
עו"ד ליאת שטיינברג חרלמפ
הסדרת מעמד בישראל | 24 שעות ביממה - 072-33-80-883

אשרות תייר

מדי שנה, אינספור אנשים ממדינות העולם השונות מעוניינים לבקר בישראל. כאשר המדובר הוא במדינה אשר אזרחיה מחויבים בקבלת אשרות תייר, משתנים במידה ניכרת חוקי המשחק. נדרש מהתיירים להוציא את אשרת התייר הרלוונטית, מסוג ב/2 (B/2) - אשרה המאפשרת לבקר בישראל לתקופה של עד שלושה חודשים, אך לא לעבוד בה. עקב המורכבות של הוצאת האשרה, מומלץ לעשות זאת באמצעות עורך דין הבקיא בתחום ומנוסה בהענקת סיוע לאזרחים ממדינות שונות – עורך דין אוקראינה, למשל.

השיוך למדינה כן קובע

אשרות תייר הן פונקציה של המדינה ממנה מגיע אותו אדם. בחלק מהמקרים, יכולים אזרחי המדינות להגיע לישראל ללא כל היתר, ופשוט לקבל את הויזה במעבר הגבולות, עם הנחיתה שלהם בארץ הקודש. במקרים אחרים, קיימת דרישה מאותם תיירים לפעול מבעוד מועד מול השגרירות הישראלית במדינת המוצא שלהם ולקבל את האשרה לפני שהם עולים על מטוס לישראל. מובן ששינויים בתחום תלויים במדיניות שקובעת מדינת ישראל. למשל, עד לפני מספר שנים, הוצאת אשרה לתושבי אוקראינה נחשבה למורכבת והצריכה תמיד את שירותיו של עורך דין אוקראינה, אך הסכם שנחתם בין המדינות לפני מספר שנים שינה את חוקי המשחק ואפשר לתיירים להיכנס לישראל מבלי להוציא ויזה.

יש לציין כי הנסיבות הספציפיות של כל אשרה עשויות לשחק תפקיד. את ההחלטה הסופית לגבי הענקת אשרות תייר מקבלים פקידי ההגירה בישראל, שעשויים להערים קשיים אפילו אם נראה שאותם אנשים ראויים לקבלת האשרה, מבחינתם. אם חוזרים לדוגמא שלמעלה, הרי ששירותיו של עו"ד אוקראינה נדרשים פעמים רבות, כאשר רשויות ההגירה מסרבות להכניס אזרח או אזרחית אוקראינים עקב חשש שישהו בישראל יותר מפרק הזמן אותו מאפשר להם החוק. במקרה של בן / בת זוג של ישראלי/ת, עלולים להערים קשיים כאשר אין מבצעים הזמנה מראש.

כל הסיבות לפנות למשרד עו''ד ליאת שטיינברג-חרלמפ

אם אתם זקוקים לסיוע בהשגת אשרות תייר עבור אזרח המגיע ממדינה אחרת, בוודאי תשמחו לשמוע על משרד עורכי הדין של ליאת שטיינברג-חרלמפ. המשרד ממוקם בחדרה ועוסק במקצועיות וביעילות בכל ההיבטים של המעמד האישי בישראל, כולל השירותים הנדרשים מצד עורך דין אוקראינה ומדינות אחרות.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
עו"ד ליאת שטיינברג - חרלמפ  |  כתובת: הרברט סמואל 87 חדרה  |  24 שעות ביממה  |  טלפון: 072-33-80-883  |  פקס: 04-6222268 
המידע המופיע באתר זה נרשם בלשון זכר או נקבה מטעמי נוחות בלבד ומתייחס למי מבני המין באופן זהה ושווה לחלוטין.

כל תוכן הכלול באתר זה הינו בבחינת מידע כללי ובלתי מחייב, אין לראות באתר כיעוץ ו/או המלצה מסוג כלשהוא לגבי מקרה פרטני ואין בו להוות תחליף לייעוץ ובחינה פרטנית.
אשרות שהייה     עורכי דין הסכם ממון     אשרות תייר     משרד עו''ד הסדרי מעמד     עורכי דין הסדר מעמד     משרד עורך דין הסכם ממון     אשרת תייר     זכויות עולה     הסכם ממון בין ידועים בציבור     עו''ד הסכמי ממון